KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik / collage 14188058

nr 1418 8058

Thomas Prytz

(1944-2020), Sverige

Blandteknik / collage, "Varats stationära rörelse". Signerad, blandteknik, yttermått inklusive ram: 48x57 cm

Thomas Prytz, svensk konstnär född 1944, död 2020.

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 13 september 2021
kl 20:09:36

13/9 13:22:40 1      Vinnande bud

Thomas Prytz

Läs mer om Thomas Prytz